Kurban Yardımları

409cab42-ae45-4173-a5d4-5b75c4e06426
Select Payment Method
Personal Info

Billing Details

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Donation Total: 1,00₺

Kurban Yardımları

0 Comments

Kurban yardımları :
İnsaniyetim insan hakları ve eğitim derneği Olarak Adak, akika ,şükür, vacip Ve Hayır kurbanlarınızı Vekalet Sistemiyle Sizlerden Alıp İhtiyacın En Yüksek Olduğu Bölgelerde Kesip İhtiyaç Sahiplerine İlk Elden Takdimini Sağlamak İçin insaniyet namına sloganıyla Yoğun Caba Ve Hizmet Aşkıyla Çalışıyoruz.
Kurbanlarınızın Yurt İçinde Ve Yurt Dışında Kesimlerini sağlayıp Sizlere Videolar ile Kesim Anının görüntülerini Dilediğiniz İletişim Numarasına yahut Mail Adresinize Ulaştırıyoruz. Yurt İçi Bir Kurban Bedeli 1.000 tl Yurt Dışı Bir Kurban Bedeli 650 tl’dir.

Neredeydik?

Geçtiğimiz Yıllarda Afrika Ülkeleri ( Kamerun, Uganda, Çad Vb.) Ülkelerde Ve Halep Arakan Ve Kutsal Topraklarda (Mekke-İ Mükerreme ) Vekalet Yoluyla Teslim Aldığımız Kurbanların Kesimini Yapıp sizlerin sayesinde İhtiyaç Sahiplerine Ulaştırdık şükürler olsun yeni çalışmamız ise ismi geçen bölgelerde kalıcı hale gelip yılın 12 ayı bu vazifeyi ifa edecek şekle gelmekti oda oluyor inşallah..

Kurbanları Nasıl Kesiyoruz?

Bağışçılarımız Kurban Ücretini Bizlere Ulaştırdıktan Sonra Dernek Yetililerimiz Tarafından Aranarak Vekalet Alınır, Bu Vekalet Doğrultusunda Ücreti Ödenen Kurbanlar Kesileceği Bölgedeki Yetkililerimiz Tarafından İslami Usullere Uygun Şekilde Kesilir Ve Kesim Anının Videosu Çekilip Bağışçımıza Gönderilir.

Nasıl Kurbanımı Bağışlayabilirim ?

İnsaniyetim Derneği insaniyetim.org Web Sitesinden Online Bağış Bölümünden, ve ayrıca 0 (216 499 1986 Numaralı Acil Yardım Hattından Veya 532 5825241 Numaralı İletişim Numaramızdan Bizlere Ulaşıp Kurban Konusunda Detaylı Bilgi Sahibi Olabilirsiniz…

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ONLİNE GÖRÜŞME