Su Kuyusu Projesi

46b49a43-fd2c-45ad-a825-bbacd6387d8a
Select Payment Method
Personal Info

Billing Details

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Donation Total: 1,00₺

Su Kuyusu Projesi

0 Comments

İnsaniyetim Derneği Olarak Çıktığımız Bu Kutlu Yolda Dünya Üzerinde Birçok Bölge De Temiz Suyun Olmadığını Ve İnsanların Kirli Suyun Neden Olduğu Hastalıklar Sebebiyle Yaşamlarını Yitirdiklerini Gözlerimizle Gördükten Sonra Gönüllülerimizle Birlikte Yer Yüzünde İhtiyaç Olan Her Bölgeye Ulaşıp Temiz Su Kaynakları Kurmayı Kendimize Görev Edindik.
Bu Uğurda İnsaniyetim Derneği Ailesi olarak Bizimle birlikte çaba gösteren tüm Bağışçılarımıza teşekkür ederiz, Rabbim Cümlesinden Razı Olsun.

Kuyu Açılışı Nasıl Oluyor?

İhtiyacın Yüksek Olduğu Belirli Bölgeler İçerisinden Bağışçımızın Seçtiği Ülkede Bağışçımızın Verdiği İsimle Şeffaf Bir Bilgilendirme Süreci İle Açılıyor Kuyularımız. Su Kuyusu Bedeli Bölgelere Göre Değişiklik Göstermekle Birlikte Şuan Afrika’nın Birçok Bölgesinde 15.000 Türk Lirasına Tekabül Etmektedir, Bağışçımız Dilerse Bu Yardımın Tümünü Yapabilir Ve Açılan Kuyunun İsmini Belirleye Bilir Ya Da Hisseli Kuyularımızdan 150 Türk Lirası Karşılığında 1 Hisse Üstlenerek Toplanan Yardımlara Destek Olabilirler.

Yardım Bedeli Toplanan Kuyularımız Yapımına Başlanmasından İtibaren Bağışçılarımızın Bizlere Bildirdiği Numaralardan Yahut Mail Adreslerinden Anbean Bilgilendirme Videoları Ve Mesajları Ulaşacaktır.

Nasıl Destek Olabilirim ?

İnsaniyetim Derneği Web Sitemizde Bulunan Online Bağış Bölümünden Yardımlarınızı Bizlere Ulaştırabilir, 0 (216) 499 1986 Numaralı Acil Yardım Hattımızdan Ya Da +90 532 5825241 Numaralı İletişim Hattımızdan Bizlere Ulaşabilir Ve Yardımlar İle İlgili Detaylı Bilgi Sahibi Olabilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ONLİNE GÖRÜŞME